Abracon AIAP-01-103K-T
Ind Power 10mH 10% 1KHz Ferrite 52mA Axial T/R
数据表和文档
IHS
供应链
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.17A 25.1Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 1KHz 80Q-Factor Ferrite 0.1A 12Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 10000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 10000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 26.4Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 79.6KHz 50Q-Factor Ferrite 0.135A 32Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 79.6KHz 60Q-Factor Ferrite 0.034A 39Ohm DCR RDL Bag
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 10000uH 0.052A 85000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 10000uH, 10%, 1 Element
INDUCTOR 10000UH .052A 10% AXIAL