Abracon AIAP-01-100K-T
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 1.5A 0.095Ohm DCR AXL T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Abracon SCT
Future Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.07Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor 1.9A 43mOhm DCR RDL Ammo Pack
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 2.5A 0.043Ohm DCR RDL Bag
Ind General Purpose Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.3A 0.572Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.65A 0.24Ohm DCR 1812 T/R
描述
AIAP-01 Series 10 uH 1.5 A 95 mOhm DCR Axial Epoxy Coated Power Inductor
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 10uH 1.5A 95mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 10UH 1.5A 95 MOHM TH
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 10muH
1KHz 25MHz 1.5A 10¦ÌH 95m¦¸ ¡À10% 9.14mm