Abracon AFS869S3-T
AFS Series 869 MHz 4 MHz Bw 4.5 dB Loss 50 Ohm Surface Mount Saw Filter
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页21 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.37%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AFS869S3-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2010-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Saw Filter, 865Mhz To 873Mhz, Smd-6 Rohs Compliant: Yes |Abracon AFS869S3-T
FILTER SAW 1.589GHZ 5SMD, 5-SMD, No Lead , RoHS
Abracon SCT
SAW Filter, 1 Function(s), 869MHz, 6 Pin(s)
SAW Filters, 825MHz to 913MHz, 6 Pins, SMD
Signal Conditioning FILTER SAW 869MHZ 6SMD
Abracon AFS869S3 10 V dc, 869MHz
FILTER, SAW, 869MHZ, SMD; Centre Frequency: 869MHz; Pass Band Frequency: 865MHz to 873MHz; SAW Filter Applications: Remote Control Receivers; No. of Pins: 6Pins; Filter Case Style: SMD; Product Range: -; Automotive Qualificati