Abracon AFS315E-T
SAW Filter 315MHz 5.5dB 50Ohm SMD 8 Pin SMD Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页21 年前
Datasheet1 页23 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2003-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SAW Filter 315.02MHz 960Ohm SMD 8-Pin SMD T/R
FILTER SAW 1.228GHZ 4SMD, 4-SMD, No Lead , RoHS
Abracon SCT
3dB 50¦¸ 315MHz 600KHz SMD-8P 5mm*5mm*1.35mm
SAW Filter, 1 Function(s), 315MHz, 4 Pin(s)
Signal Conditioning FILTER SAW 315MHZ 8SMD