Abracon ADCR-X02R7SA306M
Electric Double Layer Capacitor, 2.7V, 20% +Tol, 20% -Tol, 30000000uF, Through Hole Mount
Production
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.06%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2024-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
SUPER Capacitor, 30F, 20%, 2.7V, RADIAL;
30F 2.7V TH 7.5MM SUPER CAP
CAP 30F 2.7V THROUGH HOLE
SUPER CAP, 30F, 20%, 2.7V, RADIAL; Capacitance:30F; Voltage(DC):2.7V; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Capacitance Tolerance:± 20%; Lead Spacing:7.5mm; Lifetime @ Temperature:-; Capacitor Case / Package:-; ESR:0.03ohm RoHS Compliant: Yes