Abracon ACOL-32.768MHZ-EK
TH Crystal Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页17 年前
Datasheet2 页17 年前
Mouser
Abracon SCT
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
相关零件
Oscillator MEMS 32.768MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Oscillator MEMS 29.4912MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
MEMS Oscillator, 33.3333 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3 V, DSC1101
Oscillator MEMS 32MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
描述
Oscillator, 32.768 MHz, 30 ppm, Through Hole, 20.2mm x 12.6mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ACOL
Crystals / Oscillators / Resonators 32.768MHz 3.3V
Standard Clock Oscillators 32.768MHz 3.3V
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS TTL, 20.2x12.6mm, RoHS