Abracon ACMS-Q3225-110-T
Common Mode Chokes / Filters CMC 11uH 0.3A 400mOhm
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页2 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-08-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Data Line Filter, 2 Function(s), 80V, 0.3A, 4 Pin(s), Copper
various electromechanical
CMC 11UH 300MA 2LN 550OHM SMD
CMC 11UH 0.3A 400MR