Abracon ACMP-Q1260-102-T
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 7A 0.008Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.26%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Common Mode Filter, 7A, Aec-Q200 Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMP-Q1260-102-T
Common Mode Chokes / Filters CMC 1000Ohm 7A 8mOhm
Common Mode Filter, SMD, AEC-Q200, 1 kohm, 7 A
Data Line Filter, 2 Function(s), 80V, 7A, 4 Pin(s)