Abracon ACMP-5025-251-T
Inductor Common Mode Choke 250Ohm 5A 14MilliOhms Wirewound 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.95%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Common Mode Chokes Dual 250Ohm 100MHz 5A 0.014Ohm DCR SMD T/R
COMMON MODE FILTER, 5A, 250 OHM;
COMMON MODE CHOKE, 5A, 250 OHM, 1812; DC Current Rating:5A; Inductance:-; Product Range:ACMP-5025 Series; Impedance:250ohm; Inductor Case / Package:-; Product Length:5mm; Product Width:4.8mm; Product Height:2.5mm; Qualification:- RoHS Compliant: Yes