Abracon ACMP-4724-900-T
Inductor Common Mode Choke 90Ohm 3.2A 35MilliOhms Wirewound 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-72.99%
描述
Common Mode Filter, 3.2A, 90 Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMP-4724-900-T
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 3.2A 0.035Ohm DCR SMD T/R
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 3.2A, 4 Pin(s)