Abracon ACML-0805H-600-T
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 60Ohm 25% 100MHz 3A 0.05Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.28%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 2.2A 50mOhm DCR 0603 Paper T/R
描述
Ind Chip Bead Multi-Layer 60Ohm 25% 100KHz 3A 0805 T/R
Ferrite Bead, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FERRITE BEADS 60 OHM HIGH CURRENT
3A 50m¦¸ 0805 2.2mm*1.25mm*1.45mm
BEAD 60 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 50
60 ohm, 3A, 0805, -55 to 125°C
BEAD 60 OHMS @ 100MHZ 30A 50MO