Abracon ACML-0805H-221-T
Ferrite Chip Bead 220Ohm 2A 0.17Ohm Multilayer 2-Pin 0805 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Sager Electronics
描述
Ferrite Bead, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
BEAD 220 OHMS @ 100MHZ 2.000 A 1
Ferrite Beads 220 OHM