Abracon ACML-0805-800-T
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 1A 0.1Ohm DCR 0805 Automotive T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页16 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+12.90%