Abracon ACML-0805-121-T
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.15Ohm DCR 0805 Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页16 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-16.87%