Abracon ACML-0805-110-T
Ferrite Beads Multi-Layer 11Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 0805 Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页16 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+108%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Chip Bead Multi-Layer 11Ohm 25% 100MHz Ferrite 2A 0402 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 10Ohm 100MHz 1A 0.05Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 11Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.05Ohm DCR 0402 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 10Ohm 5Ohm 100MHz 1.74A 15mOhm DCR 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1005HS100-T
Ferrite Beads Multi-Layer 10Ohm 5Ohm 100MHz 1A 0.03Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1005LL100-T
Ferrite Beads Multi-Layer 10Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.11Ohm DCR 0402 T/R
描述
FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN / Tape & Reel (TR);
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)
2A 11¦¸@100MHz 50m¦¸ 0805 2mm*1.25mm*1.05mm
FERRITE CHIP 11 OHM 2000MA SMD