Abracon ACML-0603-600-T
Ferrite Beads Multilayer Ferrite Chip Bead 1.6 x 0.8 x 0.8mm 60 OHM
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Datasheet4 页6 年前
Sager Electronics
3 个月趋势:
-11.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 550mA 250mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 75Ohm 25% 100MHz 500mA 300mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 47Ohm 25% 100MHz 500mA 300mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 50Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENBK1005HW680-T
Ferrite Beads Multi-Layer 68Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.17Ohm DCR 0402 T/R
描述
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Bead 60 Ohms @ 100Mhz 0.600 A 300.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon ACML-0603-600-T
ACML Series 0603 60 Ohm 600 mA 0.30 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN, ACML-0603 , RoHS