Abracon ACML-0603-221-T
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
Future Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.03%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TAIYO YUDENBK1608HS601-T
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.35A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENBK1005LL121-T
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.35A 0.45Ohm DCR 0402 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 750Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 400mA 300mOhm DCR 0603 T/R
Samsung Electro-MechanicsCIM10N121NC
Ind Chip Bead Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz Ferrite 400mA 0603 Paper T/R
描述
Bead 220 Ohms @ 100Mhz 0.500 A 450.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon ACML-0603-221-T
SMD Multilayer Ferrite Chip Bead - 220 ohms 25% 100MHz - 500mA - DCR 0.45ohms
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN, ACML-0603 , RoHS