Abracon ACML-0603-202-T
Ferrite Beads Multilayer Ferrite Chip Bead 1.6 x 0.8 x 0.8mm 2000 OHM
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Datasheet4 页6 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 2KOhm 25% 100MHz 0.2A 0.9Ohm DCR 0603 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz 0.1A 1Ohm DCR 0402 Automotive T/R