Abracon ACML-0603-152-T
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0603 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
JRH Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.05%