Abracon ACML-0402HC-310-T
Ferrite Bead 31 Ohm 0402 1Ln/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ACML-0402HC-310-T
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-05-27
LTD Date2020-05-27
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 30Ohm 25% 100MHz 1.1A 0.06Ohm DCR 0402 T/R