Abracon ACML-0402HC-221-T
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 220Ohm 25% 100MHz 0.9A 0.16Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页5 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 500mA 250mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.25Ohm DCR 0603 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 200mA 250mOhm DCR 0805 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0603 Automotive T/R
TAIYO YUDENBKP1005HS221-T
Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBKP1005HM221-T
Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 0.9A 0.18Ohm DCR 0402 T/R
描述
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN, ACML-0402HC , RoHS
Abracon SCT
Bead 220 Ohms @ 100Mhz 0.900 A 160.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ACML-0402HC-221-T
Ferrite Beads 220 OHM -55+125C
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.9A, 2 Pin(s)
1A 220¦¸@100MHz 250m¦¸ 0402 1mm*500¦Ìm*650¦Ìm