Abracon ACML-0402-050-T
Ind Chip Bead Shielded Multi-Layer 5Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0402 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
3 个月趋势:
+427%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 5Ohm 25% 100MHz 700mA 50mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 5Ohm 2Ohm 100MHz 0.7A 0.05Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads 0603 5.0ohms 700mA Signal Line AEC-Q200
Ferrite Beads Multi-Layer 5Ohm 25% 100MHz 500mA 200mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 5Ohm 25% 100MHz 500mA 80mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 5Ohm 25% 100MHz 1A 20mOhm DCR 0805 Paper T/R
描述
Bead 5 Ohms @ 100Mhz 0.500 A 50.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon ACML-0402-050-T
FERRITE BEAD 5 OHM 0402 1LN, ACML-0402 , RoHS
Abracon SCT
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)
500mA 5¦¸@100MHz 50m¦¸ 0402 1mm*500¦Ìm*650¦Ìm