Abracon ACML-0201-241-T
Ind Chip Bead Shielded Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0201 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.23%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TAIYO YUDENBK1005LL241-T
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.7Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1608LL241-T
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.8Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 200mA 800mOhm DCR 0201 Paper T/R
Ferrite Beads Multilayer Ferrite Chip Bead 1.6 x 0.8 x 0.8mm 300 OHM
描述
Bead 240 Ohms @ 100Mhz 0.200 A 1000.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon ACML-0201-241-T
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN, ACML-0201 , RoHS
Abracon SCT
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)