Abracon ACML-0201-121-T
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.2A 0.8Ohm DCR 0201 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+314%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 250mA 500mOhm DCR 0201 Paper T/R
Fair-Rite2508051217Z0
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 200mA 900mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 200mA 250mOhm DCR 0603 Paper T/R
描述
Bead 120 Ohms @ 100Mhz 0.200 A 800.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon ACML-0201-121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN, ACML-0201 , RoHS
Abracon SCT
200mA 120¦¸@100MHz 800m¦¸ 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*350¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)