Abracon ACM-31-102M-T
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 0.23A 1Ohm DCR SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEXC-34CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 200mA 1Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-34CE121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.2A 1Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-14CH120U
Panasonic EXC14CH120U - Common mode Noise Filters
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
Choke, Common Mode, 12 Ohm, 16 nH, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
MCZ-AH Series 0504 36 Ohm 200 mA 1 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
描述
Choke, Common Mode, 1 kOhm, 230 mA, 3mm x 1.6mm x 1.8mm
COMMON MODE CHOKE 230MA 2LN 1 KOHM SMD, ACM-31 , RoHS
Abracon SCT
ACM-31 Series 1 kOhm 230 mA 1 Ohm SMT Wire Wound Common Mode Choke