Abracon ABMM-13.000MHZ-T
Crystal 13MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+164%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 13MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-9X
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-120-18-9
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole
Crystal 13.0000Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-LR-13.000MHZ-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13.605MHz Nom
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13MHz Nom
描述
Crystal, 13Mhz, 18Pf, 7Mm X 5Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABMM-13.000MHZ-T
ABMM Series 13 MHz ±50 ppm 18 pF -10 to +60 °C SMT Microprocessor Crystal
Crystals CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
13MHz 18pF ±50ppm ±50ppm SMD7050-4P Crystals ROHS
18pF ¡À50ppm ¡À50ppm 13MHz 50¦¸ 7mm*5mm*1.3mm