Abracon ABM8W-50.0000MHZ-8-R15-D1X
Crystal 50MHZ 8PF 4-PIN Csmd T/r Rohs Compliant: Yes
数据表
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Crystal 50MHz 8pF 4-Pin CSMD T/R