Abracon ABM8-13.560MHZ-S-R40-D2XT3
Crystal 13.56MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) Series FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述