Abracon ABLS-9.8304MHZ-K4T
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.29%
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ECS InternationalECS-98.3-18-5PXEN-TR
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS098SM-1
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
CTS ComponentsATS098B-E
ATS Series 9.8304 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +85 °C Through Hole Crystal - HC-49/U
Crystal 9.216MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS ComponentsATS100BSM-1
ATS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Quartz Crystal
ECS InternationalECS-98.3-18-4XEN
CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF T/H
描述
Crystal 9.8304Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-9.8304MHZ-K4T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 9.8304MHz Nom
CRYSTAL, SMD, Low Profile, HC/49US (AT49), 9.8304MHz, T&R 1k
CRYSTAL, SMD, HC/49US, 11.5X 4.7X 4.2MM, 9.8304MHZ, -40C/125C, +/-30PPM
18pF ¡À30ppm ¡À50ppm 9.8304MHz 60¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.4mm*4.7mm*4.2mm
CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD