Abracon ABLS-7.3728MHZ-B2-T
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
Sager Electronics
HQonline
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.36%