Abracon ABLS-20.000MHZ-K4T
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
数据表和文档
Datasheet2 页18 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
X-ON
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.76%
SnapEDA
3D下载
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
CTS Components406I35D20M00000
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-200-18-23A-EN-TR
Crystal, Standard, 20 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm x 1.1mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ECX-64A
CTS ComponentsATS200CSM-1
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-200-18-5PXEN-TR
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-200-18-5PX-TR
CTS Components445C35E20M00000
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
描述
Crystal, Standard, 20 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
PARALLEL - FUNDAMENTAL QUARTZ CRYSTAL, 20MHZ NOM ROHS COMPLIANT: YES
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD / 20 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
ABLS Series 20 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +125 °C SMT Low Profile Crystal