Abracon ABLS-16.000MHZ-K4T
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
HQonline
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.72%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-160-18-5PXEN-TR
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-160-18-5PX-TR
CTS ComponentsATS16BSM-1
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
CTS Components406C35D16M00000
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components407F35D016M0000
ECS InternationalECS-160-20-5PX-TR
CSM-7X Series 16 MHz ±30 ppm 20 pF -10 to +70 °C Surface Mount Quartz Crystal
描述
Crystal, Standard, 16 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
ABLS Series 16 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +85 °C Surface Mount Low Profile Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 3.579545MHz Nom
CRYSTAL, 16MHZ, 18PF, 11.5MM X 4.7MM; Frequency Nom: 16MHz; Crystal Case: SMD, 11.5mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: ABLS Series; Operating T