Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
数据表和文档
Datasheet2 页18 年前
HQonline
Electro Sonic
Sager Electronics
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.00%
SnapEDA
封装
下载
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ECS InternationalECS-120-18-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-5P-TR
CTS Components405I35D12M00000
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsATS120BSM-1
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-120-20-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS Components445C35E12M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
描述
Crystal, 12Mhz, 18Pf, 11.4Mm X 4.65Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T
Crystal, Standard, 12 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
ABLS Series 12 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +125°C Surface Mount Low Profile Crystal
CRYSTAL, HC/49US, SMD LOW PROFILE, 11.5 X 4.7 X 4.2 MM, 12.000MHZ, -40C/125C