Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-100-18-5PX-TR
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-100-18-5P-TR
ECS InternationalECS-100-S-5PX-TR
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS100BSM-1
ATS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Quartz Crystal
CTS ComponentsATS100B-E
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10Mhz Nom Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T
ABLS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +125°C Surface Mount Low Profile Crystal
CRYSTAL, HC/49US, SMD LOW PROFILE, 10.0000MHZ 18PF, 11.5X4.7X4.2MM, ABLS SERIES