Abracon ABL-4.9152MHZ-B2
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 4.9152MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.34%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
Country of OriginMainland China
Introduction Date2016-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ECS InternationalECS-49-18-5PX-JEM-TR
Crystal 4.9152MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 150Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Crystal 5MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 120Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 4.5MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 180Ohm 3-Pin HC-49/US SMD T/R
描述
Crystal, Microprocessor, 4.9152 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL
CRYSTAL, MICROPROCESSOR, HC/49US, +/- 20PPM, 11.5 X 5.0 X 3.5 MM, 4.9152MHZ
Crystal 4.9152MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 180Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF THROUGH HOLE
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF T/H, 11.5x5mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals / Oscillators / Resonators +/-20ppm 4.9152MHZ
Abracon , 4.9152MHz, , 2, 18pF, 11.5 x 5.0 x 3.5mm
RS APAC
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF THROUGH HOLE; Frequency:4.9152MHz; Frequency Tolerance:± 20ppm; Load Capacitance:18pF; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:Through Hole; Crystal Case Type:HC-49/US; No. of Pins:2