Abracon AB308-20.000MHZ
Crystal, High Freq, Cylindrical, 20.000 Mhz, Microprocessor, 8.0 X 3.0MM Dia.
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页15 年前
Farnell
Mouser
3 个月趋势:
-7.28%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2013-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-200-16-5PX-TR
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS200C
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS20A
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS20A-E
ECS InternationalECS-200-20-46X
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-46X Thru-Hole Bulk
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
CRYSTAL, TH, 2-Pin, uP, Cylindrical, 20.0MHz, Bulk
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF T/H, 8x3mm, RoHS
Abracon SCT
16pF ¡À30ppm ¡À50ppm 20MHz 40¦¸ DT-38 8mm*8.2mm
CRYSTAL, 20MHZ, 16PF, CYLINDER; Frequency Nom: 20MHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 8.5mm x 3.2mm Dia; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 16pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: AB308 Series; ESR: 50ohm
Cylinder Type Crystals 20 MHz +/-50ppm