Abracon AB308-12.288MHZ
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12.288MHz Nom
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页15 年前
Datasheet1 页17 年前
Mouser
Abracon SCT
Newark
3 个月趋势:
-1.20%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2009-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-122.8-20-5PX-TR
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS122
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS122B
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS122-E
ECS InternationalECS-122.8-20-46X
描述
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 12.288 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.
CRYSTAL, TH, 2-Pin, uP, Cylindrical, 12.288MHz, Bulk
CRYSTAL 12.2880MHZ 16PF T/H, 8x3mm, RoHS
Abracon SCT
16pF ¡À30ppm ¡À50ppm 12.288MHz 50¦¸ 100¦ÌW DT-38 8mm*8.2mm
Cylinder Type Crystals 12.288 MHz +/-50ppm
Crystal 12.288Mhz 16Pf Through Hole; Crystal Case:Cylinder; Load Capacitance:16Pf; Product Range:Ab308 Series; Operating Temperature Min:-10°C; Operating Temperature Max:60°C; Crystal Mounting Type:Through Hole; Esr:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon AB308-12.288MHZ