Abracon AB308-12.000MHZ
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页15 年前
Datasheet1 页17 年前
element14 APAC
Sager Electronics
Mouser
3 个月趋势:
-1.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2009-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-120-20-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS120B
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS12A
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS120B-E
描述
Crystal, Microprocessor, 12 MHz, Through Hole, 3mm x 8mm, 50 ppm, 16 pF, 30 ppm, AB308
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 12.000 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.