Abracon AB308-10.000MHZ
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 60Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页15 年前
Farnell
Sager Electronics
Newark
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.42%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2012-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsATS100B-E
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS100B
CTS ComponentsATS10A
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-100-18-4X
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-100-18-4
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
描述
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 10.000 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.
AB308 Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -10 to +60 °C Microprocessor Crystal
CRYSTAL TH 2-PIN UP CYLINDRICAL 10.000MHZBULK ROHS COMPLIANT: YES
CRYSTAL, 10MHZ, 16PF, CYLINDER; Frequency Nom: 10MHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 8.5mm x 3.2mm Dia; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 16pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: AB308 Series; ESR: 50ohm
CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF T/H, 8x3mm, RoHS
Abracon SCT
16pF ¡À30ppm ¡À50ppm 10MHz 60¦¸ 100¦ÌW DT-38 8mm*8.2mm
Cylinder Type Crystals 10 MHz +/-50ppm