Abracon 763-0107-A5
Ceramic BPF, 1 Section(s) Min, 1 Section(s) Max, 10.7MHz
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
10.70MHZ CHIP CERAMIC FILTER
10.7MHZ FILTER,3.45X3.1MM,