ABB Control XT4SU4250HFF000XXX
ABB, XT4SU4250HFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 250A, 4P, 600VAC, 35kA
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Xt4S 250 Ekipe-Lsigin250A4Pfful/Csa |Abb XT4SU4250HFF000XXX
Breaker-MC Ekip E-LSIG 250A UL
Circuit Breaker, 4-P, 250A, 600V,
4 Pole(s), 250A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount