ABB Control XT4SU4225EFF000XXX
ABB, XT4SU4225EFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 225A, 4P, 600VAC, 35kA
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Xt4S 250 Ekipls/I In=225A4Pfful/Csa |Abb XT4SU4225EFF000XXX
Circuit Breaker, 4-P, 225A, 600V,
4 Pole(s), 225A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount
XT4S 250 EKIP LS/I IN=225A 4P F F U