ABB Control XT4SU3200AFF000XXX
ABB XT4 250A Frame 3P Thermal/Magnetic Fixed 35k -480V w/o Lugs 200 Amp
Production
数据表和文档
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Circuit Breaker, XT4S Series, 200A, 3 Pole, 600V AC, 100kA
Xt4S 250 Tmf 200-2000 3P F F Ul/Csa |Abb XT4SU3200AFF000XXX
3 Pole(s), 200A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount