ABB Control XT4SU3150HFF000XXX
ABB, XT4SU3150HFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 150A, 3P, 600VAC, 35kA
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Xt4S 250 Ekipe-Lsigin150A3Pfful/Csa |Abb XT4SU3150HFF000XXX
Breaker-MC Ekip E-LSIG 150A UL
Circuit Breaker, 3-P, 150A, 600V,
3 Pole(s), 150A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount