ABB Control XT4SU3150GFF000XXX
ABB, XT4SU3150GFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 150A, 3P, 600VAC, 35kA
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
ABB XT4 250A Frame 3P w/Electronic LSIG Trip Unit 35k -480V w/o Lugs 150 Amp
Xt4S 250 Ekiplsig In=150A3Pfful/Csa |Abb XT4SU3150GFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 150A, 600V,
3 Pole(s), 150A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount
XT4S 250 EKIP LSIG IN=150A 3P F F U