ABB Control XT4SU3150EFF000XXX
ABB XT4 250A Frame 3P w/Electronic LS/I Trip Unit 35k -480V w/o Lugs 150 Amp
Production
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Xt4S 250 Ekipls/I In=150A3Pfful/Csa |Abb XT4SU3150EFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 150A, 600V,
3 Pole(s), 150A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount
XT4S 250 EKIP LS/I IN=150A 3P F F U