ABB Control XT4SU3125AFF000XXX
ABB, XT4SU3125AFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 125A, 3P, 600VAC, 35kA
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ABB XT4 250A Frame 3P Thermal/Magnetic Fixed 35k -480V w/o Lugs 125 Amp
Circuit Breaker, 3-P, 125A, 600V,
3 Pole(s), 125A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount