ABB Control XT4HQ3125AFF000XXX
3 Pole(s), 125A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述