ABB Control XT3SU4225DFF000XXX
Abb, XT3SU4225DFF000XXX, Xt Series Switch, 225A, 4P, 600Y/347VAC, 35KA
Production
价格与库存
数据表和文档
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
XT3S-D 225 MCS-UL/CSA IM=2700 4P FF | ABB XT3SU4225DFF000XXX
4 Pole(s), 225A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount
Circuit Breaker, 4-P, 225A, 600V,