ABB Control XT3SU4150AFF000XXX
ABB, XT3SU4150AFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 150A, 4P, 600Y/347VAC, 35kA
Production
数据表和文档
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
XT3S 225 TMF 150-1500 4P F F UL/CSA | ABB XT3SU4150AFF000XXX
Breaker-MC T-Mag 150-1500A UL
4 Pole(s), 150A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount